جشن بزرگداشت مقام معلم  
     
 
تبریک  
     
 
اعیاد شعبانیه   
     
 
اهدا عیدی به دانش آموزان عزیز  
     
 
برگزاری اردو یک روزه در پارک لاله و گفت و گو برفراز اندیشه عکاسی  
متن را وارد نمایید
     
 
نمایش مستند به مناسبت شهادت امام هادی  
     
 
بازدید از موزه ایران باستان  
     
 
معرفی مراکز جهت گذراندن اوقات فراغت  

باغ موزه هنر ایرانی

در این باغ سعی شده با توجه به پیشینه تاریخی ایران از دوره باستان تا کنون آثار به جای مانده به عنوان نماد در فضایی سبز که یادآور ایرانی کوچک است، گردآوری شود. در گذشته باغ در اختیار خانه سینما با فعالیت های جانبی آن بوده که با مرمت نهایی در سال 1384- 1385 تغییر کاربری داده و تبدیل به موزه فعلی شده. طرح اولیه باغ نیز به جز درخت های کهنسال به صورت کنونی نبوده و تمامی آبراه حوضچه دیوارها و نرده های اطراف باغ در سال 1385 مرمت شده . در این باغ که از دوره قاجار به جا مانده، می توان از درخت های سر به فلک کشیده کاج و چنار لذت فراوان برد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 پارک بازیافت

پارک بازیافت در محله علی اباد بالاتر از بزرگراه آزادگان غرب،بلواردستواره ،خیابان باستانی پوردر منطقه ی 16شهرداری تهران قرار گرفته. تو این بوستان تندیس های حیوانات با پسماندهای خشک و زباله های دور ریختنی ساخته شده. بوستان بازیافت حاصل از مواد و وسایل دور ریختنیِ و به منظور آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با مفاهیم علمی و کاربردی بازیافت در نظر گرفته شده. این مکان با توجه به ایده جدید و نو و زیبایی خاص و منحصربه فردش مکانی جذاب و خاطره انگیز برای بازدید کنندگان و استفاده کنندگان فراهم نموده.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

روستای وردیج

در غربی ترین نقطه شهر تهران و در امتداد جاده ای کوهستانی و پیچ در پیچ، دو روستای کوچک و آرام در دل کوه های البرز میانی قرار گرفتن به نام وَردیج و واریش. روستاهایی که فارغ از همهمه و شلوغی شهر تهران، ساکت و آرام در دل کوهستان البرز جا خوش کرده اند. دسترسی به این روستاها از طریق اتوبان تهران-کرج و از بالای وردآورد امکان پذیره. از بالای محله وردآورد، جاده ای آسفالته و پیچ در پیچ به سبک و سیاق جاده امامزاده داوود، در امتداد رودخانه و دره ای عمیق به روستای وَردیج و بعد از اون به واریش منتهی میشه. بهترین زمان برای بازدید از این منطقه فصل بهار، خصوصاً اردیبهشت ماهه، چرا که در این موقع از سال، باغ های وردیج و واریش با شکوفه های زیبای گیلاس و آلبالو یکدست سفیدپوش شده و مناظری بدیع از طبیعت دلنشین بهار رو به نمایش می گذارن. دره های عمیق، باغ های سرسبز و کوه های مرتفع، مناظر چشم نوازیست که در طول جاده و در طی مسیر، چشم های زیبابین و کنجکاو شما رو به خود جلب خواهند کرد. ارتفاع روستای وردیج از سطح دریا یک هزار و 850 متر و ارتفاع روستای واریش، 2 هزار و 250 متره.
 
     
 
اردوی تشویقی مشهد مقدس دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم  
     
 
برگزاری اردوی پارک بانوان  
     
 
اردوی تفریحی اصفهان  
     
 
برگزاری جشن شعبانیه  
     
 
جلسه توجیهی اردوی راهیان نور  
 
 
 
 
 
 
 
جلسه توجیهی اعزام اردوی راهیان نور در روز دوشنبه مورخ ۹۷/۹/۵ در حیاط مدرسه برگزار گردید.
     
 
کارگاه زبان فارسی در دوره قبل از اسلام ویژه علوم انسانی پایه دهم